O nas

Przyjaciel na trudne chwile… jesteśmy dla Ciebie w trudnej sytuacji

„Uskom” jest Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstała już w 1993 roku. Firma zatrudnia największą ilość kompetentnych pracowników, co pozwala sprawnie i rzetelnie zorganizować ostatnie pożegnanie.

Jesteśmy dla Państwa dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie w tej branży zobowiązuje nas do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Prezentujemy pełen profesjonalizm, empatię, takt i zrozumienie przy powierzonych nam zadaniach. Potwierdzają to liczne podziękowania i uznanie w oczach rodzin osób zmarłych.

W Państwa imieniu, organizujemy i wykonujemy wszystkie czynności oraz formalności cywilno-prawne, związane z zarejestrowaniem zgonu oraz ceremonią pochowania osoby zmarłej. Na Państwa prośbę możemy przygotować wycenę usług, zapewniamy fakturowanie i rozliczanie zasiłków pogrzebowych w ZUS. Oferujemy dostępne możliwe formy rozliczenia kartą, gotówką lub przelewem.

Wizerunek naszej firmy budujemy, na rzetelnej informacji, doświadczeniu oraz otoczeniu rodzin wsparciem w trudnym momencie ich życia. Z ogromną starannością o szczegóły łączymy tradycję z nowoczesnością. Podążamy za potrzebami, stale rozszerzając asortyment oraz wachlarz usług. Otrzymaliśmy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej o numerze DUNS 42-243-9831, świadczący o naszej wiarygodności i stabilności finansowej